Innowacyjne depozytory kluczy
Hartmann Security

Depozytory kluczy

Depozytor kluczy - poniższy diagram przedstawia podstawowe funkcje systemu zarządzania kluczami.

Podstawowe funkcje zabezpieczające prawidłowy obieg kluczy:
- wydawanie kluczy
- deponowanie kluczy 
- przechowywanie kluczy
- raportowanie

Wydawanie klucza:
Identyfikacja pracownika w depozytorze kluczy następuje za pomocą karty zbliżeniowej lub kodu PIN
Po prawidłowej autoryzacji pracownika możliwe jest pobrania przez niego jedynie ściśle określonych kluczy do których wcześniej zostały mu przypisane prawa. Pozostałe klucze nie są możliwe do pobrania. Depozytor kluczy posiada mechaniczną blokadę zdeponowanych kluczy.
Informacje systemowe dotyczące zdarzenia pobrania klucza: który użytkownik, o której godzinie, jaki klucz pobrał. 

Deponowanie klucza:
Po prawidłowej identyfikacji użytkownika za pomocą kart zbliżeniowej lub kodu PIN możliwość zdania klucza w określone gniazdo dokujące. 
Informacje systemowe dotyczące zdarzenia pobrania klucza: który użytkownik, o której godzinie, jaki klucz zdał.

Przechowywanie kluczy:
Klucze są przechowywanie w zabezpieczony sposób w stalowej szafie posiadającej podłączenie do sieci lokalnej (Ethernet) oraz centrali alarmowej. Depozytory kluczy wyposażone są w specjalne gniazda na klucze ze specjalnym systemem blokowania, który uniemożliwia pobranie klucza przez osobę nieuprawnioną. Zamek elektromagnetyczny posiada czujnik otwarcia, co pozwala na wygenerowanie alarmu w przypadku próby włamania.
Każdy klucz bądź pęk kluczy jest trwale połączony z brelokiem dokującym jednorazową plombą z indywidualnym i niepowtarzalnym numerem seryjnym. Konstrukcja plomb uniemożliwia ich rozerwanie bez użycia specjalnych narzędzi. 

Raportowanie:
Każdy klucz posiada swoją historię pobrań. Zapewnienie informacji od początku wykonywania usługi o historii pobrań i zdań klucza, sytuacji alarmowych związanych z konkretnym kluczem bądź użytkownikiem. Bieżąca informacja o kluczach pobranych wraz z informacją kto jaki klucz posiada i od kiedy. Podgląd w formie elektronicznej szafki na klucze wraz z informacją jakie klucze się w niej obecnie znajdują.
 

 

Depozytory kluczy - schemat działania HT EP

System depozytorów kluczy HT EP odpowie na Twoje najważniejsze pytania: gdzie znajduje się klucz i który z użytkowników
dysponuje kluczem.

Depozytory kluczy - schemat działania HT ES

System depozytorów kluczy HT ES kontroluje Twoje kluczowe obszary:

Nowoczesny depozytor kluczy

Nowoczesne rozwiązania dla każdego Zarządzanie kluczami, zwłaszcza w miejscach, gdzie jest ich dużo, a do tego do poszczególnych kluczy konkretne osoby powinny mieć ograniczony dostęp, jest bardzo trudne. Wiemy doskonale, jak wiele czasem zależy od odpowiedniego przechowywania kluczy i od sprawnego ich wydawania osobom upoważnionym. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu nowoczesne rozwiązanie, jakim jest automatyczny depozytor kluczy. Stworzyliśmy go z myślą o wszystkich tych firmach, w których istnieje konieczność przechowywania, częstego wydawania i przyjmowania kluczy różnego rodzaju i gdzie należy dodatkowo monitorować dokładnie, kto i kiedy pobierał odpowiedni klucz. Chcąc wyeliminować w tym przypadku czynnik ludzki, który często zawodzi, postanowiliśmy stworzyć nowoczesny i w pełni zautomatyzowany depozytor kluczy.

Doświadczenie w dbaniu o bezpieczeństwo

Przy tworzeniu takiego depozytora kluczy nasza firma bazowała przede wszystkim na długoletnim doświadczeniu w dziedzinie tworzenia sejfów różnego rodzaju. Firma Hartmann Tresore słynie z najbezpieczniejszych, ekskluzywnych i w pełni funkcjonalnych sejfów różnego przeznaczenia. Stworzenie profesjonalnego i funkcjonalnego depozytora na klucze jest w naszym wypadku kolejnym krokiem do tego, by zadbać o bezpieczeństwo Państwa firmy lub innego obiektu. Oraz by w pełni usprawnić jego działanie. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu depozytorowi kluczy

zarządzanie dostępem do poszczególnych pomieszczeń okaże się sprawą nieskomplikowaną i nie będzie nastręczać większych problemów. Dla naszej firmy najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Dlatego też w naszej pracy wychodzimy naprzeciw Pastwa oczekiwaniom. Przy tworzeniu naszych produktów dbamy też o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Tylko po to, by dostarczyć w Państwa ręce artykuły najwyższej jakości.

Praktyczne i innowacyjne depozytory kluczy

Tym, co przede wszystkim charakteryzuje dostępne u nas depozytory kluczy jest przede wszystkim innowacyjność. Proponujemy Państwu produkt, który na polskim rynku jest zupełną nowością, ale już zyskał uznanie wielu klientów. Dlaczego stworzony przez nas depozytor kluczy jest tak dobry? Przede wszystkim dlatego, że odznacza się on kilkoma ważnymi cechami:

- nasze depozytory kluczy są w pełni automatyczne, dzięki czemu nie ma konieczności wydawania klucza przez osoby trzecie

- depozytor kluczy, jaki Państwu proponujemy jest w pełni zautomatyzowany i połączony z programem komputerowym, który ułatwia zarządzanie kluczami

- oferowany przez nasza firmę depozytor kluczy jest chroniony różnymi zabezpieczeniami, dajemy Państwu możliwość wyboru między zabezpieczeniem za pomocą kodu PIN, karty magnetycznej lub metody biometrycznej, a w przypadku, gdy konieczne jest szczególne zabezpieczenie dajemy możliwość połączenia wybranych metod

- duży wybór pojemności i wielkości depozytora kluczy

- solidne wykonanie i modny design.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że decydując się na zakup jednego z naszych depozytorów kluczy, będą Państwo w pełni zadowoleni. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nowoczesne depozytory kluczy

Jako firma od lat specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych i ekskluzywnych sejfów pragniemy zaproponować Państwu zupełną nowość na naszym rynku. Chodzi o w pełni zautomatyzowane i gwarantujące bezpieczeństwo depozytory kluczy. Pracując nad tym produktem połączyliśmy nasze zamiłowanie do perfekcji z chęcią sprostania Państwa najwyższym oczekiwaniom. W rezultacie możemy zaproponować Wam produkt, który z pewnością usprawni proces zarządzania kluczami w Państwa firmie. Co takiego sprawia, że warto zainteresować się oferowanymi przez nas depozytorami kluczy? Przede wszystkim fakt, że zostały one stworzone z myślą o tym, by jak najbardziej ułatwić i usprawnić gospodarowanie kluczami w każdej firmie. Dodatkowo ważne jest także to, że udało nam się wyeliminować udział osób trzecich i nieupoważnionych w procesie wydawania i pobierania kluczy. Stworzyliśmy depozytory kluczy w pełni zmechanizowane, zarządzane komputerowo. Dodatkowym atutem oferowanych przez nas depozytorów kluczy jest to, że są one odpowiednio zabezpieczone. Oferujemy Państwu możliwość wyboru pomiędzy następującymi metodami zabezpieczeń:

- pobór klucza po wprowadzeniu odpowiedniego kodu PIN przez osobę upoważnioną - pobór klucza przy użyciu specjalnej karty magnetycznej, do której dostęp ma jedynie osoba upoważniona

- pobór klucza chronionego przez metody biometryczne

- w przypadku konieczności zastosowania większej ochrony dajemy Państwu możliwość połączenia wybranych metod.

Nasze depozytory kluczy powstały oczywiście z myślą o tym, by sprostać Państwa oczekiwaniom. To właśnie jest dla naszej firmy najważniejszym celem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i doświadczeniu w tworzeniu wszelkiego rodzaju sejfów, udało nam się poznać dokładnie potrzeby naszych klientów. W produktach, jakie możemy Państwu zaoferować stosujemy więc jedynie najbardziej skuteczne i najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Liczymy, że dzięki temu uda nam się stworzyć produkt idealnie dostosowany do Państwa wymagań.

Zachęcamy do przyjrzenia się szczegółom naszej oferty. Oczywiście zawsze z chęcią służymy pomocą. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i z pewnością pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Kiedy zdecydujecie się Państwo na zakup jednego z naszych depozytorów kluczy zadamy Państwu kilka ważnych pytań. Dzięki temu uda nam się wspólnie dobrać idealne rozwiązanie, które gwarantowało będzie pełną ochronę Państwa firmy i majątku. Oczywiście gwarantujemy przy tym pełną dyskrecję i bezpieczeństwo. Zapewniamy także wszelką pomoc podczas wdrażania nowego systemu zarządzania kluczami w Państwa firmie. Również w przypadku jakiejkolwiek awarii nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji. Zachęcamy więc już dziś do przyłączenia się do grona naszych zadowolonych klientów. Z naszymi produktami zarządzanie bezpieczeństwem oraz organizacja pracy, w tym przede wszystkim organizacja systemu poboru i nadzoru kluczy stanie się bardzo łatwa. Zapraszamy na nasza stronę internetową oraz do bezpośredniego kontaktu z nasza firmą.