Innowacyjne depozytory kluczy
Hartmann Security

Gospodarka kluczami - elektroniczna książka kluczy

W pełni funkcjonalny system zarządzania kluczami bez stałego przydziału. System ten doskonale nadaje się do długookresowego wydawania kluczy i zarządzania kluczami jako alternatywa dla tradycyjnej książki kluczy.

 • Ten prosty system umożliwia dodatkowo zarządzanie kluczami w ilości od 1 do ponad 10.000
 • Protokołowanie wydawanie i zwrot kluczy dla konkretnych osób
 • Możliwość sprawdzania obiegu kluczy za pomocą głównego oprogramowania systemu
 • Protokół dla wszystkich kluczy, możliwość uzyskiwania różnych raportów, na przykład wydruk listy wszystkich aktualnie wydanych kluczy
 • Alarm i automatyczne powiadamiania e-mailowe z żądaniem zwrotu klucza w razie przekroczenia czasu dostępu
 • Możliwość wczytywania użytkowników
 • Możliwość wkomponowania w meble biurowe i używania np. jako czytnika stołowego.

gospodarka kluczami

Czytnik stołowy

Możemy zaoferować biurkową wersję każdego urządzenia dostępowego, która ułatwia zarządzanie podstawowymi danymi pracowników.

Układ bramkowy z sygnalizacją świetlną

Podłączenie pojedynczych urządzeń do sterownika Hartmann Tresore Key Managament umożliwia korzystanie z informacji pochodzących z systemów zarządzania kluczami w celu lepszego nadzoru.

Zezwolenie na wyjście, jeśli wszystkie klucze zostały oddane

Brak zezwolenia na wyjście, ponieważ nie wszystkie klucze zostały oddane

Moduł kontroli dostępu

Dodatkowo systemy zarządzania Hartmann mogą być używane jako systemy kontroli dostępu na maksymalnie 10 terminali dostępowych do różnych drzwi.

Zarówno do czytników bezdotykowych, na przykład Mifare, Hitag, EM 4102, Legic HID, jak i najnowocześniejszych czytników danych biometrycznych, na przykład do odczytu odcisków lub układu żył palców.

Państwa korzyści:

 • Jednoczesne wykorzystanie bazy danych użytkowników i aplikacji do systemów zarządzania kluczami lub skrytkami
 • Dostępne jako aplikacja Windows lub Web, z możliwością wspólnego używania
 • Możliwość łączenia z modułami do rejestracji czasu i modułem rezerwacji pomieszczeń
 • Łatwe podłączanie do sterownika przez siec RS-485
 • Do 4 linii alarmowych wyjścia
 • Do 2 linii alarmowych wejścia
 • Zintegrowane zasilanie awaryjne dla czytników i elektronicznych zamków.

Efektywne gospodarowanie kluczami

Chyba każdy wie, jak trudne jest odpowiednie zarządzanie kluczami. Już nawet w zwykłym domu czasem trzeba w szczególny sposób przyjrzeć się przechowywaniu kluczy do poszczególnych pomieszczeń i ewentualnym zabezpieczeniu ich przed osobami niepożądanymi. A jeśli mówimy o gospodarce kluczami w dużym przedsiębiorstwie, sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. Wiadomo, że w firmach są pomieszczenia, w których przechowuje się ważne dokumenty czy gotówkę. Do nich dostęp powinny mieć jedynie wyznaczone osoby. Oznacza to, że konieczne jest wprowadzenie takiej gospodarki kluczami, by zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo komputerów, na których przechowywane są dane prawnie chronione lub objęte tajemnicą handlową, archiwum, w którym przechowuje się ważne akta oraz oczywiście wszelkich znajdujących się w firmie sejfów. Trzeba wiedzieć jednak, że odpowiednie zarządzanie kluczami i dostępem do nich wcale nie jest proste. Najczęściej za klucze i ich wydawanie odpowiada strażnik lub recepcjonista. Takie rozwiązanie ma jednak wiele słabych stron. Z nich najważniejszy jest oczywiście czynnik ludzki, który, jak wiadomo z doświadczenia, często zawodzi. Dlatego nasza firma zdecydowała się zaprojektować dla Państwa rozwiązanie, dzięki któremu gospodarka kluczami z pewnością będzie łatwiejsza i lepiej zorganizowana. Proponujemy Państwu stworzenie innowacyjnych i w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb depozytorów kluczy. Produkt ten powstał w wyniku analizy oczekiwań naszych dotychczasowych klientów. Nasze sejfy na klucze są całkowicie bezpieczne, w pełni zautomatyzowane oraz zaprojektowane tak, by ich wygląd był nowoczesny i estetyczny.

Najważniejsze cechy naszych depozytorów na klucze

Decydując się na stworzenie profesjonalnych i funkcjonalnych sejfów na klucze braliśmy pod uwagę wszelkie aspekty gospodarki kluczami, jakie mogą pojawić się w dużych i małych firmach. Dzięki temu udało nam się stworzyć produkt, który już w tej chwili cieszy się uznaniem naszych klientów i podbija obecnie rynek. Wśród najważniejszych cech oferowanych przez naszą firmę depozytorów na klucze wymienić warto choćby to:

- łatwość w zarządzaniu – depozytor kluczy jest połączony ze specjalnym programem komputerowym, który pozwala monitorować, kto i kiedy otwiera poszczególne skrytki oraz pomaga w zarządzaniu dostępem do poszczególnych kluczy

- wykonanie z trwałego i estetycznie wyglądającego materiału

- zastosowanie różnego rodzaju metod zabezpieczających, w tym między innymi kodów PIN, kart magnetycznych oraz metod biometrycznych lub systemów kompilujących kilka z tych rozwiązań

- zróżnicowane wielkości i pojemności, dostosowane do potrzeb naszych klientów. Każdy sejf tworzymy z myślą o konkretnym kliencie. Dlatego, jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym, by usprawnić gospodarkę kluczami w Waszym przedsiębiorstwie, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Pozwoli nam to określić Państwa potrzeby i zaproponować rozwiązanie, które w Waszym przypadku sprawdzi się doskonale. Wybierając nasze sejfy na klucze zyskujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości.