Innowacyjne depozytory kluczy
Hartmann Security

Depozytory kluczy - zabezpieczenie kluczy

Obudowy depozytorów kluczy wykonane są w całości ze stali zintegrowanej z urządzeniem sterującym - brak otwartych lub odstających elementów stwarzających zagrożenie
Mechaniczne awaryjne odblokowanie drzwi
Blokowane gniazda kluczy
Wewnętrzne zawiasy zapewniające dużą odporność na próby włamania
Specjalny zamek bezpieczeństwa z dwoma przełącznikami pozycji ? ?zamknięty? i ?otwarty?
Zintegrowana biometryczna kontrola dostępu z PIN lub kartą RFID
 • Awaryjne zasilanie za pomocą układu akumulatorowego z litowym akumulatorem rezerwowym zamontowanym na płycie głównej
 • Możliwość aktywacji ponad 20 różnych alarmów (np. wyłamanie drzwi, otwarcie elementu sterowniczego, nieuprawnione wyjęcie wtyczki, przerwana komunikacja, awaria zasilania, ponowny rozruch systemu, trzecia nieudana próba uwierzytelnienia, cichy alarm, tryb z zasilaniem akumulatorowym, krytyczny stan naładowania akumulatora itp.)
 • Możliwość łączenia do 4 wyjściowych linii alarmowych poprzez automatyczne przełączniki (wyjście do centrali bezpieczeństwa lub numery alarmowe policji i straży pożarnej)
 • Możliwość zintegrowania dwóch dodatkowych linii alarmowych jako sygnałów wejściowych
 • Opcja mechanicznego awaryjnego odblokowania jako ostatniej próby otwarcia (dostęp tylko kluczem, bez narzędzi)
 • Zamki awaryjne z możliwością zamiany na Państwa zamki cylindryczne w formacie Euro.

Jakość

 • Stabilny procesor z tzw. funkcją ?stand alone?
 • Możliwość zarządzania użytkownikami i kluczami na szafie, włącznie z dostępem do protokołu zdarzeń
 • Możliwość zapisu w pamięci ponad 10.000 czynności, 1.000 użytkowników i 100 grup użytkowników, z możliwością rozbudowy na zamówienie
 • Alfanumeryczne, odporne na zużycie aluminiowe klawisze
 • Czterowierszowy, niebieski wyświetlacz LED z 20 znakami na wiersz
 • Lakier mikowy o stalowym kolorze z elegancką obudową panelu sterującego wykonaną ze stali szlachetnej
 • Tablica na klucze wykonana z wysokogatunkowej stali szlachetnej
 • Zintegrowany, wykonany ze stali szlachetnej elegancki czytnik odcisków palców ? nagrodzony za ekstrawaganckie wzornictwo
 • Niezawodna technologia wykonania gniazd na klucze uszlachetnionych nierdzewną powłoką z 20% zawartością złota, w celu uzyskania jak najlepszego przewodzenia
 • Metalowe prowadnice i wtyczki do częstego, wieloletniego używania.

Sposób na zabezpieczenie kluczy

Zarządzanie kluczami, zwłaszcza w dużej firmie, nie jest wbrew pozorom sprawą łatwą. Wiadomo przecież, że nie każdy z pracowników powinien mieć dostęp do wszystkich firmowych pomieszczeń. Do tej pory oznaczało to więc zatrudnienie odpowiedzialnej osoby na stanowisku recepcjonisty lub strażnika, która była odpowiedzialna za legitymowanie pracowników i wydawanie upoważnionym osobom odpowiednich kluczy. Wiadomo jednak, że czynnik ludzki często w takich przypadkach zawodzi, dlatego rozwiązanie tu przytoczone często wiązało się z ryzykiem pomyłki. Jako lider w dziedzinie projektowania i produkowania różnego typu sejfów i innych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo drobnych przedmiotów mamy dla Państwa alternatywne rozwiązanie na skuteczne zabezpieczenie kluczy i prowadzenie efektywnej gospodarki kluczami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych, funkcjonalnych i nowoczesnych sejfów i depozytorów na klucze. Rozwiązanie, które Państwu proponujemy całkowicie eliminuje udział osób trzecich w procesie wydawania i pobierania kluczy. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo wszystkich kluczy, a tym samym także i pomieszczeń firmowych oraz w rezultacie całego przedsiębiorstwa.

Innowacyjne sejfy na klucze

Sejfy na klucze zaprojektowane przez nasza firmę charakteryzują się przede wszystkim tym, że staną się idealnym zabezpieczeniem kluczy do wszystkich Państwa pomieszczeń. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy sprawić, że Państwa klucze będą w odpowiedni sposób chronione, a dostęp do nich będą miały jedynie wskazane przez Was osoby. Sposoby zapewnienia bezpieczeństwa kluczy mogą być róże. Proponujemy Państwu przede wszystkim następujące metody sprawdzenia, czy dana osoba ma uprawnienia do korzystania z danego klucza:

- indywidualny kod PIN, różny dla każdej skrytki z kluczem

- karta magnetyczna, przypisana każdorazowo odpowiedniej skrytce

- metody biometryczne, jak skanowanie tęczówki oka czy linii papilarnych

-jeśli to konieczne umożliwiamy połączenie wybranych metod.

Dodatkowym atutem jest to, że cały system zarządzania kluczami jest sterowany komputerowo. Pozwala to na odbieranie i przyznawanie uprawnień, a w tym także odpowiednich kodów dostępu, wskazanym pracownikom. Obsługa programu nie jest trudna, a nasza firma oczywiście zapewni odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie. Ponadto pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że oferowane przez firmę Hartmann Tresore depozytory kluczy są zaprojektowane przy uwzględnieniu trendów jakie panują we współczesnym designie. Sejfy, które oddajemy Państwu są estetyczne i eleganckie, dzięki czemu będą pasować od profesjonalnej recepcji w Państwa firmie.

Jeśli są Państwo zainteresowani skutecznym zabezpieczeniem kluczy, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Rozmowa z Państwem pomoże nam dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania i zaproponować rozwiązania, które w danym wypadku będą najbardziej funkcjonalne. Oczywiście z chęcią rozwiejemy także Państwa wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania, jakie się Państwu nasuną.

24-10-2011

W dniu 13. października firma Hartmann Tresore zaprezentowała podczas konferencji dotyczącej ochrony obiektów strategicznych nowe rozwiązania zarządzania kluczami oraz system śledzenia przedmiotów lub osób w czasie rzeczywistym. Innowacyjny system depozytorów kluczy wyposażony w specjalne znaczniki pozwala na określenie w czasie rzeczywistym położenia klucza na danym obszarze z dokładnością do 15 cm. Depozytory kluczy wyposażone w tą opcję są już dostępne w sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Zespół Hartmann Security


--------------------------------------------------------------------------------

 

 

31-08-2011

W ofercie Hartmann Security pojawił się nowy depozytor kluczy HT ES 80Q oraz HT ES 40Q. Dzięki zmienionym wymiarom depozytor zajmuje mniej miejsca, co pozwala na montaż nawet w węższych korytarzach lub przejściach. Przy pełnym otwarciu drzwi światło przejścia ograniczone jest jedynie o 40 cm! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą depozytorów!

 

Zespół Hartmann Security


--------------------------------------------------------------------------------

 

 

17-08-2011

Bardzo miło nam zakomunikować, że depozytory kluczy Hartmann Security zyskały nową opcję zarządzania kluczami poprzez serwis WWW. Aplikacja WebMan 2.0 pozwala na zarządzania kluczami w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma już konieczności połączenia siecią logiczną budynków znajdujących się w różnych lokalizacjach. 

 

Zespół Hartmann Security


--------------------------------------------------------------------------------
 

 

25-07-2011

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić do zapoznania się z naszymi depozytorami kluczy podczas XVII Międzynarodowych Targów Logistycznych LOGISTYKA , odbywających się w Kielcach w dniach 5-8 IX 2011.

Podczas wystawy zaprezentujemy innowacyjny system zarządzania kluczami Hartmann Security. Kolekcję depozytorów kluczy uzupełnią mechaniczne zabezpieczenia pasywne - sejfy i kasy pancerne a także automatyczne skrytki depozytowe z funkcją rozpoznawania deponowanego przedmiotu.

Do zobaczenia na targach!

 

Zespół Hartmann Security